В понеділок, 12 жовтня, Всеукраїнський Конгрес Фермерів зерновозом через Київ везтиме посівний матеріал аграріям Бесарабії. Про це повідомляє прес-служба ГС ВКФ, пише agronews.ua.

Таким чином ВКФ хоче привернути увагу до катастрофічного стану аграрних господарств Півдня Одещини, які другий рік потерпають від рекордної посухи, але так і не дочекались допомоги від держави, попри численні візити заступників профільного міністра і навіть обіцянок Президента.

Всеукраїнський Конгрес Фермерів силами своїх учасників вже зібрав 100 тон насіннєвого матеріалу, щоб врятувати від гуманітарної катастрофи Бесарабію, де агропідприємства є бюджетоутворюючими, а отже без грошей залишаться лікарні, школи та заклади соцзахисту населення в регіоні.  

Зерновоз везтимуть Іван Слободяник, голова ВКФ та Олександр Пересунько, феремер ФГ «Олександр Пересунько, Кілійський р-н, Одещина.

Збір допомоги все ще триває, фермерам Бесарабії необхідні:

* насіння для посівної,

*паливно-мастильні матеріали,

* добрива.

«Долучитися до підтримки може кожний бажаючий! Більш детально інформацію щодо акції можливо знайти на сайті ВКФ farmers.org.ua або за телефоном +380 (73) 444 65 75»,- йдеться у повідомлені.

Agrorpom.icu NEWS

Заказать звонок
+
Жду звонка!