Компанія «Українські мінеральні добрива» (УМД) ввела в експлуатацію комплекс із виробництва мінеральних добрив у Кривому Розі. Про прес-служба  компанії, пише agronews.ua.

«Основний продукт, який буде випускати нове підприємство, — азотно-сірчані і комплексні добрива, створені на основі сульфату амонію. Виробничі потужності нового виробника дозволяють забезпечити українських аграріїв готовою продукцією в обсязі до 100 тис. тонн щорічно. Загальний обсяг інвестицій в проект склав більше $11 млн», — уточнюється в повідомленні.

Як зазначив генеральний директор УМД Олексій Афанасьєв, новий виробничий комплекс застосовує енергоефективну та екологічно безпечну технологію виробництва гранульованих добрив, базуючись на технології компактування.

[embedded content]

«Наш завод дозволяє виробляти тверді полікомпонентні добрива, адаптовані до вимог певного регіону, ґрунту, культури і кліматичних умов. Добрива, які ми виробляємо, орієнтовані на потреби сучасного сільського господарства. З наступного року ми плануємо розширити асортимент і збільшити потужності для виробництва вітчизняних добрив третього покоління», — додав О. Афанасьєв.

Agrorpom.icu NEWS


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!