Дуже часто в нашому суспільстві людей з інвалідністю визнають недієздатними, а вони доводять протилежне. У Вінниці для такої молоді створили соціальні майстерні та інклюзивні теплиці. Тепер у спеціалізованому тепличному господарстві 16 людей з обмеженими можливостями вирощують квіти, зелень, овочі та розсаду. Про це повідомляє vn.20minut, пише agronews.ua.

У селі Дорожне, що під Вінницею, облаштовано унікальне тепличне господарство: там можуть працювати люди з інвалідністю. Ініціатором створення такого інклюзивного проекту стала асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця».

За допомогою грантових коштів фонду «Проміс» на території соціальних майстерень обладнали безбар’єрну теплицю площею 100 квадратних метрів.

На підприємстві встановлені системи з автоматичним крапельним поливом, опаленням, освітленням, вентиляцією та кілька ярусним устаткуванням для комплексного вирощування рослин, де можуть повноцінно працювати люди навіть на інвалідних візках. Завдяки технологіям, теплиця працює цілорічно.

Agrorpom.icu NEWS


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!