В Україні почалась підготовка запуску сільськогосподарського мережевого Бізнес-інкубатора для фермерських господарств. Про це повідомила прес-служба ГС “Всеукраїнський Конгрес Фермерів”, пише agronews.ua.

Це проект для диверсифікації сільськогосподарського виробництва і розвитку кооперації у сільській місцевості, який реалізовує Мінекономіки спільно з Українським державним фондом підтримки фермерських господарств за гроші, отримані від ЄС.

Ідея Бізнес-інкубатора – навчання і подальша підтримка фермерських господарств у сільській місцевості. На даному етапі поки визначають 50 із 70 напрямків діяльності Бізнес-інкубатора.

Після цього визначатимуть вищі навчальні заклади, які за цими 50 напрямками проведуть тренінги і розроблять типові бізнес-плани для майбутніх учасників. І чим швидше визначать ці півсотні напрямків діяльності – тим швидше стартує і навчання.

Обрати бажану тему Бізнес-інкубатора можна за посиланням.

“Голосування не забере багато часу, але точно допоможе Вам і Вашому господарству чи громаді у майбутньому. Долучайтесь!”,- йдеться у повідомлені.

Agrorpom.icu NEWS

Заказать звонок
+
Жду звонка!