У поточному сезоні в Україні збільшилася кількість випадків невиконання контрактів на продаж зернових і олійних культур. Про це на прес-конференції в Києві повідомив президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов, пише agronews.ua.

«Частково подібна ситуація склалася через об’єктивні причини, оскільки частина аграріїв цьогоріч практично повністю втратила урожай і справді не може виконати умови форвардних контрактів. Але збільшилася і кількість недоброчесних компаній, які відмовляються виконувати умови контрактів, мотивуючи це тим, що ринкова ціна на зернові зараз вище, ніж спочатку було закладено в договорі», – зазначив Горбачьов.

Подібна поведінка компаній, підкреслив Микола Горбачьов, негативно впливає на репутацію України як надійного світового постачальника зерна і загрожує втратою курсової та фінансової стабільності в країні.

«У зв’язку з цим УЗА планує створити публічний реєстр фізичних і юридичних осіб, які відмовилися виконувати підписані раніше контракти. Це буде зроблено для того, щоб убезпечити контрагентів і в підсумку оздоровити зерновий ринок України», – підкреслив президент УЗА.

Agrorpom.icu NEWS

Заказать звонок
+
Жду звонка!