За результатами перевірок управляннями Держгеокадастру у період з 21 по 25 вересня 2020 року виявлено 535 порушень земельного законодавства та нараховано штрафів на суму 3,7 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру, пише agronews.ua.

«З 21 по 25 вересня 2020 року Управліннями з контролю за використанням та охороною земель, які діють у складі Головних управлінь Держгеокадастру в областях, здійснено 897 заходів державного нагляду за використанням та охороною земель, за результатами яких виявлено 535 порушень земельного законодавства», — йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що за вказаний період нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття родючого шару ґрунту без спеціального дозволу на суму у розмірі 3,7 млн грн. У добровільному порядку відшкодовано 1,1 млн грн.

«До органів прокуратури, органів досудового слідства направлено 53 матеріали про порушення вимог законодавства, зокрема які містять ознаки злочинів», — підкреслили у Держгеокадастрі.

Крім того, в Одеській області зафіксовано значне порушення — самовільне зайняття ПП «Кагул» земельної ділянки загальною площею 399,66 га, шляхом риборозведення. Визначена шкода за цим порушенням складає 2,1 млн гривень.

Agrorpom.icu NEWS


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!