Податковою поліцією Головного управління Державної фіскальної служби України (ДФС) у Вінницькій області спільно з працівниками УСБУ та прокуратури області було припинено виробництво в регіоні контрафактної насіннєвої продукції. Про це повідомила прес-служба ДФС, пише agronews.ua.

«В рамках досудового кримінального провадження було встановлено, що на території області групою осіб був налагоджений процес виробництва насіннєвої продукції з використанням підроблених захисних голографічних елементів і фірмових знаків», – уточнюється в повідомленні.

Реалізація даної продукції відбувалася на території України, для чого використовували суб’єктів підприємницької діяльності, які за підробленими документами були оформлені як фізичні особи-підприємці.

За результатами проведених обшуків було вилучено 1289 мішків насіннєвої продукції загальною вагою понад 15 тонн, вартість якої становить понад 6 млн грн. Крім того, також була вилучена підроблена документація, оргтехніка та засіб транспортування контрафактної продукції.

“Подано клопотання про накладення арешту на вилучену продукцію”, – наголошується в повідомленні.

Agrorpom.icu NEWS


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!