Наприкінці вересня Іллінецька міська об’єднана територіальна громада зібрала перший врожай із яблуневого саду. Два роки тому місцеві жителі висадили його на території полігону твердих побутових відходів. Раніше там було стихійне сміттєзвалище. Про це повідомляє vinnitsa.info, пише agronews.ua.

«Два роки тому з ініціативи Іллінецького міського голови Володимира Ящука було закладено міський яблуневий сад. Долучилися до цієї гарної справи трудові колективи підприємств, організацій, установ міста. Працівники комунального підприємства «Добробут» міської ради дбайливо доглядали за молодими деревцями і у цьому році вони віддячили гарним урожаєм. Яблуками почастували усіх, хто садив сад, завезли у міські школи, дитячі садочки, Центр дитячої та юнацької творчості, Іллінецьку центральну районну лікарню, Центр первинної медико-санітарної допомоги, відділення швидкої допомоги, будинок для людей похилого віку та одиноких немічних благодійного фонду «Віфанія», родинам загиблих захисників України», – повідомляють на сайті Іллінецької ОТГ.

Територія яблуневого саду займає п’ять гектарів землі.

«На цьому місці, до того, як з’явився сад, десятиліттями знаходився стихійний смітник. Уявляєте, який тоді стояв сморід. А тепер навесні аромат квітучих дерев. А восени, аромат яблук. Погодьтесь, різниця помітна. Як для екології, так і для нашого населення. Наразі зібрана перша частина яблук. Це близько трьох тон ранніх осінніх сортів. У жовтні збір продовжиться більш пізніми сортами», – повідомив  Олег Дмитрик, перший заступник Іллінецького міського голови.

Agrorpom.icu NEWS

Заказать звонок
+
Жду звонка!