Американська компанія-виробник рослинних замінників м’яса Beyond Meat збільшує свою присутність на ринку України. Зокрема, розширюється асортимент продукції, який пропонують для веганів, вегетаріанців та людей, які люблять гастрономічні експерименти. З минулого року українські споживачі можуть придбати котлети для бургерів та ковбаски від Beyond Meat. Тепер до лінійки рослинних замінників м’яса додався фарш. Про це повідомляє meat-inform, пише agronews.ua.

“Рослинний фарш Beyond Mince – нова розробка американської компанії Beyond Meat. До його складу входить суміш білку, отриманого з гороху, машу та рису. Всі компоненти виключно рослинного походження. До того ж у складі відсутні антибіотики, гормони, соя, глютен та будь-які ГМО”, – повідомляє ексклюзивний дистриб’ютор Beyond Meat в Україні – ТОВ “Вест Мілз”.

Виробники наголошують, що при створенні цього продукту жодна тварина не постраждала.

“Проте смак, запах та текстуру складно відрізнити від стандартного яловичого фаршу. Навіть процес приготування ідентичний: жаримо на середньому чи високому вогні 5-8 хвилин”, – підкреслюють у повідомленні.

Наразі продукція Beyond Meat реалізується у понад 300 магазинах та ресторанах України. Вартість нового продукту, фаршу, складе близько 330 гривень за 300 грамів.

Нагадаємо, українські науковці створили рослинне м’ясо, смак якого не відрізняється від натурального.

Agrorpom.icu NEWS


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!