Четвертий день поспіль по Чернівцям бігає вівця, про це повідомляє голова ГО “Animal helpers”. В соцмережах з’явилося відео, де тварина прогулювалась вулицями міста. Про це повідомляє promin.cv, пише agronews.ua.

Організація прийняла рішення відловити тварину, тимчасово присипити її шприцметом із седативним засобом та відвезти у «Єко-центр», де за нею будуть доглядати.

Про неї пишуть у змі, розповідають анектоди та веселі історії, знімають на відео та виставляють у соцмережі! Але ніхто й не подумав, як їй почувається у жвавому, галасливому місті!

[embedded content]

“Наша організація прийняла рішення відловити нещасну тварину, тимчасово присипити її шприцметом із седативним засобом та відвезти у «Єко-центр», де за нею будуть доглядати. Якщо ви будете знати про місценаходження цієї вівці, терміново телефонуйте за номером 050 547 94 04 не підходьте, не лякайте, спробуйте її заспокоїти, і, по-можливості, знаходитися поруч з нею до нашого приїзду. Ми маємо турбуватися про братів наших менших!”, – пише Анжела Косован

Agrorpom.icu NEWS

Заказать звонок
+
Жду звонка!