Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] Ціни на яловичину в Україні зросли | Юнікорнс

За 2 останні тижня ціна на яловичину зросла на 7% і її середня вартість на полицях супермаркетів становить 219,13 грн/кг. Постійна динаміка росту на яловичину спостерігається з початку 2018 року і основна причина такої тенденції – постійне скорочення обсягів виробництва цього виду м’яса в Україні. Наразі такий тренд продовжується. Про це повідомляє ucab.ua, пише  agronews.ua.

За результатами 2021 року обсяги виробництва яловичини скоротилися на 10% у порівнянні з попереднім роком і, на жаль, ця динаміка продовжується і в поточному році.

Однак разом з тим зараз спостерігається зниження ціни на найбільш популярний і доступний в Україні вид м’яса – курятину. За 2 останні тижні ціна на курятину знизилася на 6% і зараз її в середньому можна придбати за 100,82 грн/кг.

На відміну від яловичини, в Україні зростають обсяги виробництва курятини, що і могло стати причиною зниження ціни. За результатами січня 2022 року було вироблено на 8,1% більше цього виду м’яса в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Рубрики: Agroprom NEWS

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!