Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] Стало відомо, як змінилися ціни на землю в різних регіонах України | Юнікорнс

Харківська область залишається у лідерах серед регіонів України за площею проданої землі сільськогосподарського призначення та кількістю угод. Станом на 11 лютого 2022 року в області було продано 35 286 га сільгоспземлі. При цьому середня ціна становить 31,5 тис. гривень за гектар. Про це свідчать дані моніторингу земельних відносин Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру. Повідомляє money.comments.ua, пише  agronews.ua.

Так, найдорожче земля коштує у Львівській області – 245,3 тис. гривень у середньому за гектар. Потім – Київська область із середньою вартістю гектара у 156 тис. гривень, а на третьому місці за дорожнечею землі сільгосппризначення – Івано-Франківська область, де гектар продається за 151 тисячу гривень.

При цьому найдешевша земля виставлена на продаж у Запорізькій області – 22,8 тис. гривень у середньому за гектар. Сюди ж можна віднести Херсонську – 23 тис. гривень за гектар та Чернігівську області – 23,5 тис. гривень.

Зазначається, що всього зі старту ринку землі (1 липня 2021 року) в Україні продали 94 265 земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що за площею — 240 030 гектарів.

Середня вартість гектара відчуженої землі у країні – 38 455 гривень.

Читайте також: Озвучено переваги українського соняшника в раціоні тварин.


0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!