З третьої декади грудня вектор руху цін на свинину зміниться. Свинарі очікують підвищення цін на свинину в другій половині грудня. Враховуючи традиційну активізацію торгівлі у передсвятковий період, плановий діапазон цін наступного тижня —  46-47 грн/кг. Про це повідомляє аналітичний відділ АСУ, пише agronews.ua.

«Перша половина грудня завершилася зниженням цін закупівлі свиней забійних кондицій. Так, згідно щотижневого моніторингу цін на ринку живця Асоціації «Свинарі України» цього тижня середня позначка втратила 2,8%, зупинившись на рівні 44,8 грн/кг»,  — кажуть аналітики. 

Напружені перемовини між виробниками свинини та заготівельниками минулого тижня завершилися пониженням цін закупівлі. 

У наслідок цього оператори реалізували більшість товарних партій на 1-2 грн/кг дешевше ніж тижнем раніше — по 44-46 грн/кг.  При цьому, численні запити на додаткові об’єми, які з’являлися упродовж тижня, задовольнити не вдалося. 

Водночас, станом на 6 грудня 2021 року середня роздрібна ціна на сало в супермаркетах становила 149 грн/кг. Зокрема, на 6 листопада 2021 року середня ціна була на рівні 134 грн/кг. Таким чином, за місяць ціна на сало зросла на 15 грн.

Рубрики: Agroprom NEWS

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!