Весняна посівна для аграріїв подорожчає. Це стосуватиметься більшості сільгоспвиробників центральних областей України (Вінницька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська та Черкаська), як йдеться у прогнозі експертів. Про це повідомляє fbc.ua, пише agronews.ua.

Зокрема зростання витрат на придбання добрив та ЗЗР (засоби захисту рослин) більшість опитаних оцінює на рівні більш ніж на 50%, на паливо — у 10-30%.

Також респонденти заявили, що зараз забезпечені потрібними добривами від 80% до 100%. Ще 19% оцінили цей показник на рівні 50-70%, 15% – на 20-40%. Водночас 19% аграріїв повідомили, що ще не розпочали закупівлю добрив.

Ступінь забезпеченості ЗЗР 48% опитаних оцінили у 80-100%, 18% – у 50-70%, 12% – у 20-40%. 22% респондентів повідомили, що наразі не мають у своєму арсеналі достатньо засобів для захисту рослин.

Нагадаємо, що українські фермери недоотримують кошти державної підтримки. Фінансування малих та середніх фермерів щороку обстоює у парламенті профільний комітет.

За його словами, щороку депутати Комітету аграрної та земельної політики докладають чимало зусиль, щоб їхня держава краще підтримувала фінансово.

Читайте також: Як орендувати вантажні вагони Укрзалізниці на електронних аукціонах.


0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!