Які умови співпраці з сільськогоподарськими товаровиробниками?

ТОВ «Юнікорнс»  поважає кожного свого постачальника, тому намагається створити однаково вигідні умови співпраці як для  постійних постачальників, так і для тих,  хто бажає тільки-но розпочати співпрацю.

Для того, щоб пройти акредитацію, потрібно надати завірені копії документів згідно переліку:

Перелік документів

Як правильно заповнювати ТТН?

Чи купуєте зерно на умовах FCA (склад продавця)?

Для продажу с/г продукції з господарства на умовах FCA (склад продавця) Вам необхідно зв’язатися з менеджером нашої компанії, узгодити ціну (ціна за базисні показники), надати йому всі потрібні документи, а також дати можливість відібрати зразки для лабораторних досліджень.

Чи купуєте зерно за готівку?

ТОВ «Юнікорнс» не проводить купівлю с/г продукції за готівку, але якщо Ви є сільгоспвиробником і при цьому у вас немає статусу платника ПДВ, та маєте підтверджуючі документи про походження зерна, то ми можемо купити Ваш товар без ПДВ, перерахувавши необхідну суму на Ваш поточний рахунок.

Як визначаються якісні показники?

Попередньо якість можна визначити, відібравши зразки безпосередньо на складі. При поставці продукції на елеватор якість по кожному автомобілю визначається попередня, а на наступний день фіксується як середньодобова по контрагенту.

При необхідності, наприклад, для прийняття Вами рішення про продовження поставок можливе точне визначення якості до вивантаження автомобіля.

У разі виникнення значного відхилення від базисних показників розвантаження автомобіля погоджується з власником через менеджера.

Як проводиться оплата за товар?

Згідно договору оплата за поставлений товар відбувається наступним чином: 80% вартості продукції оплачується протягом 3-х банківських днів після здійснення поставки, залишок 20% протягом 3-х днів після пред’явлення оригіналів видаткових і реєстрації податкових накладних.

Для постійних клієнтів можлива 100% оплата по факту поставки.

Відвантаження с/г продукціїї з поля.

Можливо завантаження продукції з поля (рух за комбайном).

Заказать звонок
+
Жду звонка!