Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] Стало відомо, які продукти суворо заборонено вживати при нежиті | Юнікорнс

Майже у кожної людини, що зіткнулася з нежиттю, думки пов’язані з тим, коли він закінчиться. І для того, щоб цей симптом не зберігався дуже довго, нам потрібно виключити з раціону певні продукти харчування. Про це повідомляє ukrhealth.net, пише agronews.ua.

Молочні продукти. На думку експертів, казеїн і лактоза, що містяться в молоці та інших молочних продуктах, підсилюють вироблення слизу в організмі. Через цукор ймовірність виділення надмірної кількості слизу після вживання готових молочних продуктів на зразок сиру, вершкового масла, йогурту і морозива, набагато вище. Молочні продукти з низьким вмістом жиру містять сироватковий протеїн. Це може порушити гормональний баланс і негативно вплинути на фертильність.

Соя. У всьому іншому чудовий вегетаріанський продукт і гідна альтернатива м’ясу в плані вмісту білків. Однак при нежиті від сої краще утриматися, оскільки білки призводять до надмірного виділення слизу організмом.

Солодощі. Вони насичені цукром і підсилюють симптоми нежиті, а також закладеності горла. На деякий час постарайтеся повністю виключити солодощі зі свого харчування.

Напої з кофеїном. Крім високого вмісту цукру додаткова доза кофеїну викликає надмірне виділення слизу. Замість цих напоїв налягайте на воду, яка скорочує обсяг слизу і його вплив на носові проходи, а також дихальні шляхи.

Горіхи і насіння. Клітинам нашого тіла потрібно білок для виробництва слизу. Якщо ви страждаєте від надлишку цього слизу в організмі, то якийсь час горіхи і насіння краще не вживати.

Читайте також: Ціни на газ побили історичний рекорд.


0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!