Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] Валовий збір пшениці стрімко росте вгору | Юнікорнс

Українські сільгоспвиробники з 87,8% площ зібрали 28,677 млн тонн пшениці, а це на 13,4%, або на 3,4 млн тонн більше, ніж за весь минулий рік. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики і продовольства України, пише agronews.ua.

Таким чином Україна впритул наблизилася до рекордного показника 2019 року, коли валовий збір пшениці сягнув 28,85 млн тонн.

Середня урожайність зернової цьогоріч становить 46 ц/га. У 2020 році, за даними Держстату, цей показник становив 38,8 ц/га, і навіть рекордного 2019-го він був меншим – 42,5 ц/га.

Завершили збирання пшениці вже чотири області – Луганська, Миколаївська, Полтавська та Херсонська. За обсягами зібраного зерна лідирує Харківщина, де з 94% площ валовий збір пшениці становить 2,747 млн тонн, а за врожайністю – Хмельниччина з показником 64,6 ц/га.

Нагадаємо, що оприлюднено дату прибуття баржі з херсонськими кавунами до Києва.


0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!